Zespół

 

 

 

 

mgr Maciej GałowiczJestem psychologiem, psychoterapeutą i socjoterapeutą. Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz 3letnią Szkołę Socjoterapii i 4letnią Szkołę Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

W terapii indywidualnej pracuję z dorosłymi i młodzieżą od 14 roku życia. Pracuję z osobami homoseksualnymi, heteroseksualnymi i biseksualnymi. Prowadzę również konsultacje i terapię dla par (homo i heteroseksualnych). W swojej pracy pracuję zgodnie z kodeksem etycznym i zawodowym.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora.

Pracuję w podejściu psychodynamicznym. Bliskie mi jest też podejście egzystencjalne. W swojej pracy staram się uwzględniać różnorodność rozwoju psychicznego jednostki, co wiążę się z założeniem, że ten sam objaw występujący u wielu ludzi może mieć bardzo zróżnicowaną genezę. Starając się komuś pomóc, wychodzę z założenia, że rozwój umysłowy każdego człowieka jest rzeczą indywidualną, a to, kim jesteśmy i kim się stajemy wynika z szeregu wielu czynników.

Konsultuję również online.

Materiały:

Dzień Dobry TVN – Narcyzm – https://dziendobry.tvn.pl/zdrowie/psychologia/jak-sie-zorientowac-ze-mamy-do-czynienia-z-narcyzem-6239037

Konto na Instagramie: centrum_pomocy_psychologicznej

Moja analiza psychologiczna wywiadu z zabójcą w podcaście „Zabójcze opowieści” Michała Larka.

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCh2B5M4hn8Df8m7zI1rXl5g

 

Materiały prasowe:

https://krosno24.pl/informacje/miesiac-zdrowia-psychicznego-skorzystaj-z-bezplatnych-konsultacji-i3720

https://www.facebook.com/246513208883063/posts/pfbid02wRuZnwF1peaBDfDQf1PYGN3ZFjJUvFkLXewn73PSErwTbYxRZFfuRc5b4wuTDVpbl/

Więcej informacji o mnie na stronie: dobrypsychologkrosno.pl

Maciej Gałowicz – ZnanyLekarz.pl

Dokument zaświadczający o posiadaniu przeze mnie kwalifikacji do prowadzenia psychoterapii:

 

 

 

 

 

 

 


stronkamgr Maciej Kobyłka – psycholog, dyplomowany psychoterapeuta.

 

 

 

 

 


Lek.med. Agnieszka Holly – specjalista psychiatra, psychiatria dzieci, młodzieży i dorosłych Krosno.


mgr Jacek Podskarbi – psycholog, psychoterapeuta psychoanalityczny.

 

 

 

 

 

 

 


mgr Wioleta Barsznica –Jestem psychologiem, psychoterapeutą i socjoterapeutą.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, dwuletnie Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego oraz czteroletnią Szkołę Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Posiadam także przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi i młodzieżą. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

W trosce o jak najlepszą opiekę psychoterapeutyczną moich pacjentów, regularnie poddaję swoją pracę superwizji u certyfikowanych superwizorów w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz przestrzegam zasad Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Psychoterapeuty Psychodynamicznego.  Biorę również udział w konferencjach, sympozjach i szkoleniach doskonalących umiejętności zawodowe.

 

 

 

 

 

 

 

 


mgr Jolanta Romanowska

Jestem psychologiem, ukończyłam Akademię Ekonomiczno-Humanistyczną w Warszawie na dwóch specjalizacjach – Psychologia Kliniczna oraz Psychologia Przedsiębiorczości i Zarządzania.

Pomagam rodzicom rozpoznać i zrozumieć emocje ich dzieci oraz im samym odnaleźć się w rodzicielstwie, które każdego dnia rodzi wyzwania. 

W pracy z rodzinami inspiruje się założeniami Rodzicielstwa Bliskości, które pozwala oderwać się od schematów i zadbać zarówno o potrzeby dziecka, jak i opiekuna. Bo szczęśliwy rodzic, to szczęśliwe dziecko.

Wspieram także pary w kryzysie, których szczęście gdzieś z biegiem lat zniknęło lub z powodu pojawienia się dzieci zeszło na drugi tor.

Prowadzę również szkolenia dla menadżerów oraz przedsiębiorców odnośnie skutecznego zarządzania zespołem, zwiększeniem sprzedaży oraz przydatnych kompetencji zarówno w życiu, jak i na ścieżce kariery.

Ukończyłam liczne kursy i szkolenia, jednak największym doświadczeniem jest dla mnie własne macierzyństwo


Lek. med. Krystian Antoniewicz – specjalista psychiatra, kierownik Oddziału Dziennego Psychiatrycznego w Bolesławcu, psychoterapeuta – w Centrum Pomocy Psychologicznej w Krośnie pomaga w konsultowaniu pacjentów psychiatrycznych

 

 

 

 

 


mgr Sławomir Zuzak – Pracuje w obszarze psychoprofilaktyki leczenia uzależnień od 14 lat.

Ukończył Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Studium Terapii Uzależnień, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień oraz specjalista w zakresie profilaktyki zakażeń wirusem i Aids – Krajowym Centrum ds. Aids. Szkolenie z zakresu profilaktyki i terapii uzależnień behawioralnych – Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii, wykładowca z zakresu psychologii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie – Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Krośnie.

Posiada duże doświadczenie w pracy z pacjentami eksperymentującymi jak i uzależnionymi od substancji psychoaktywnych, realizator programów psychoprofilaktycznych dotyczących uzależnień od substancji psychoaktywnych realizowane przez PCK od 2004r.

 

 

 

 

 

 

 


Dr Jadwiga Piątek – doktor nauk medycznych, specjalista psycholog kliniczny, dyplomowana psychoterapeutka psychodynamiczna. Uzyskałam certyfikat interwencji kryzysowej i superwizji interwencji Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Towarzystwa Interwencji Kryzysowej, a także certyfikat z zakresu psychotraumatologii ( General Certificate in Psychotraumatology) European Society of Traumatic Stress Studies. Na co dzień pracuję jako nauczyciel akademicki w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, prowadzę też psychoterapię w Centrum Psychoterapii w Myślenicach i gabinecie prywatnym. Dysponuję kilkunastoletnim doświadczeniem (Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Krakowie) w stosowaniu interwencji kryzysowej w stosunku do osób w kryzysach, psychoterapii traumy, prowadzeniu grup wsparcia i terapeutycznych dla kobiet doświadczających przemocy partnerskiej. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Badań nad Stresem Traumatycznym i European Society for Traumatic Stress Studies.

Lubię psy, Beskidy i muzykę ludową.


Dr Piotr Pawłowski – doktor nauk farmaceutycznych, farmaceuta w trakcie specjalizacji z zakresu farmacji aptecznej. Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Podczas kilkuletniej pracy naukowej opracowałem innowacyjne formulacje leków pochodzenia naturalnego, jakie mogą być zastosowane w chorobach neurodegeneracyjnych.

Moją pasją jest Opieka Farmaceutyczna, czyli wszystko to co farmaceuta może zrobić dla Ciebie w ramach uprawnień zawodowych, poza realizacją recepty. Jestem po to aby odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące leków jakie zażywasz, pomóc Ci w przestrzeganiu zaleceń lekarza, nauczyć radzić sobie z ewentualnymi działaniami niepożądanymi, wytłumaczyć Ci jak stosować leki bezpiecznie i skutecznie, o jakich porach dnia, czy łączyć je z posiłkiem. Oferuję Ci przegląd lekowy – pomoc jaką świadczą farmaceuci pacjentom w krajach z szeroko rozwinięta paletą usług medycznych. W jej trakcie ocenię czy prawidłowo stosujesz wszystkie swoje leki. Mogę również wykryć problemy lekowe np. działania niepożądane, problemy z zażywaniem leków, brak efektu terapii, zbyt wysokie koszty leczenia itp. Pomogę Ci je rozwiązać co sprawi, że twoja terapia będzie optymalna i poprawi się jakość Twojego życia.

Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej | ul. Grodzka 76, 38-400 Krosno | +48 534 164 177 | centrumpomocykrosno@gmail.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress