Terapia dla par

W naszym centrum służymy pomocą osobom w sytuacjach kryzysu w związku. Prowadzona przez nas terapia małżeńska i par ma na celu wzajemne zrozumienie celów, uczuć i potrzeb. Pomagamy parze w dążeniu do rozwiązania konfliktów i udzielamy wsparcia na drodze do uzyskania równowagi i zdrowia emocjonalnego. Możliwe są spotkania online.

Konflikt w związku, w małżeństwie

Nie ma takiej pary, której nie dopadł kryzys w relacji. Może być on mniejszy lub większy. Warto skorzystać z pomocy psychoterapeutycznej w sytuacji, gdy występują trudności w porozumiewaniu się, które doprowadzają do wzajemnej frustracji i konfliktów. Brak porozumienia, różnice w poglądach i nierozumienie swoich potrzeb mogą prowadzić do poważnych problemów w relacji. Niekiedy kryzys spowodowany jest zdradą lub wynika z zachowań przemocowych. Często źródłem nieporozumień są nieuświadomione konflikty wewnętrzne przeżywane przez któregoś z partnerów. Mogą one swoją historią sięgać nawet do wydarzeń z wczesnego dzieciństwa.

Kiedy udać się do psychologa?

Nie musicie przeżywać konfliktów, by skorzystać z naszej pomocy. Może być to sposób na lepsze poznanie siebie i zrozumienie. Nie warto też czekać na poważne stany konfliktowe, jeśli pojawiają się już jakieś trudności czy wzajemne pretensje. Im wcześniej otrzymacie pomoc, tym lepiej. Im szybciej odkryjecie przyczyny pogorszenia się relacji, tym łatwiej będzie wyjść z kryzysu. Psychoterapia pomaga uzmysłowić sobie problemy, otworzyć się i odnaleźć rozwiązania. Psycholog towarzyszy w procesie, weryfikując jego postępy. Spotkania mogą odbywać się w centrum bądź w formie online.

Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej | ul. Grodzka 76, 38-400 Krosno | +48 534 164 177 | centrumpomocykrosno@gmail.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress