Terapia online

Pomoc psychologiczna przez internet oraz psychoterapia online wskazana jest dla osób, które z różnych powodów nie mogą dotrzeć do terapeuty w gabinecie. Jest to forma pomocy skierowana zarówno do osób mieszkających w Polsce jak i zagranicą. Celem pierwszych spotkań jest postawienie wstępnej diagnozy, jak również pomoc w np. odszukaniu dobrego specjalisty blisko miejsca zamieszkania osoby, która się zgłasza.

Nowe formy wsparcia dostępne są również w ofercie Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej z Krosna:

  • pomoc psychologiczna online przez Internet
  • terapia przez Skype

Nasze centrum oferuje alternatywne metody konsultacji online z takimi specjalistami jak psycholog, psychoterapeuta oraz seksuolog. Jest to oferta skierowana przede wszystkim do pacjentów, których dotarcie do Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej jest utrudnione przez dużą odległość miejsca zamieszkania od Krosna, pobyt zagranicą, stan zdrowia oraz nienormalny czas pracy.

Emigracja, to sposób na życie wielu Polaków. Niesie ono ze sobą wiele wyzwań i trudności. Niestety nie wszyscy potrafią sobie z nimi poradzić. Wiele tych osób bardzo ceni sobie naszą ofertę dotyczącą konsultacji online za pomocą programu Skype.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z tej nowej formy komunikacji bez konieczności wychodzenia z domu.

Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej | ul. Grodzka 76, 38-400 Krosno | +48 534 164 177 | centrumpomocykrosno@gmail.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress