Psychoterapia rodzinna

Problemy w pracy albo stres mogą prowadzić do różnych konfliktów w domu. Zamiatanie ich pod dywan nie jest najlepszym rozwiązaniem, zlekceważone błahostki potrafią narastać i tworzyć trudne do przerobienia problemy. Nie warto czekać na skrajne sytuacje, w których już tylko terapia rodziny może pomóc. Czasem łatwiej jest uporać się z drobiazgami, które zapobiegną powstawaniu większych problemów. Psycholog rodzinny może doradzić, online lub stacjonarnie, jak rozmawiać w związku, albo z nastolatkiem, aby każdy czuł się wysłuchany i otrzymał wsparcie.

Centrum pomocy w Krośnie

Czasem terapia lekami nie jest potrzebna, wystarczy klika szczerych rozmów z psychologiem, przeprowadzonych online lub w gabinecie w Krośnie. Serdeczne relacje, panujące we wspólnocie domowników, to podstawa zdrowia mentalnego i fizycznego. Można je osiągnąć rozwiązując konflikty przez komunikację, opartą zrozumieniu i wzajemne wysłuchanie. Warto zadbać o ciepło i radość, gdyż bliscy są dla siebie największym wsparciem.

Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej | ul. Grodzka 76, 38-400 Krosno | +48 534 164 177 | centrumpomocykrosno@gmail.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress