Leczenie depresji

Coraz częstszym problemem, z którym boryka się wiele osób, są okresy przygnębienia. Psycholog, jeśli to nie depresja, może pomóc w radzeniu sobie z różnymi zmartwieniami. Jeśli okresy smutku przedłużają się, mogą oznaczać chorobę. Choć leczenie depresji wymaga profesjonalnej pomocy lekarskiej, psycholog może skierować Cię do specjalisty i zapewnić wsparcie w tym procesie. Podzielenie się lękami i wątpliwościami podczas rozmowy, pomaga rozładować negatywne emocje i spojrzeć na sytuację z innej perspektywy. Przyjdź, jeśli mieszkasz w Krośnie czy Rzeszowie, a my Cię wysłuchamy.

Jeśli nie umiesz samodzielnie uporać się ze złym nastrojem i problemami, pomożemy Ci nauczyć się, jak sobie z nimi radzić. Pokażemy techniki redukujące stres, podpowiemy, jak można unikać konfliktów lub jak rozmawiać z bliskimi, by nie ranić się wzajemnie, tylko budować dobre relacje. Mieszkając w okolicach Krosna lub Rzeszowa możesz przyjechać do naszego centrum, a my zrobimy wszystko, żeby wesprzeć się w trudnym czasie.

Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej | ul. Grodzka 76, 38-400 Krosno | +48 534 164 177 | centrumpomocykrosno@gmail.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress