Zespół

mgr Maciej GałowiczJestem psychologiem, psychoterapeutą i socjoterapeutą. Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz 3letnią Szkołę Socjoterapii i 4letnią Szkołę Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

W terapii indywidualnej pracuję z dorosłymi i młodzieżą od 14 roku życia. Pracuję z osobami homoseksualnymi, heteroseksualnymi i biseksualnymi. Prowadzę również konsultacje i terapię dla par (homo i heteroseksualnych) i małżeństw. W swojej pracy pracuję zgodnie z kodeksem etycznym i zawodowym.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Pracuję w podejściu psychodynamicznym. Bliskie mi jest też podejście egzystencjalne. W swojej pracy staram się uwzględniać różnorodność rozwoju psychicznego jednostki, co wiążę się z założeniem, że ten sam objaw występujący u wielu ludzi może mieć bardzo zróżnicowaną genezę. Starając się komuś pomóc, wychodzę z założenia, że rozwój umysłowy każdego człowieka jest rzeczą indywidualną, a to, kim jesteśmy i kim się stajemy wynika z szeregu wielu czynników.

Więcej informacji o mnie na stronie: dobrypsychologkrosno.pl

Dokument zaświadczający o posiadaniu przeze mnie kwalifikacji do prowadzenia psychoterapii:

 

 

 

 

 

 

 


stronkamgr Maciej Kobyłka – psycholog, absolwent Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Posiadam również uprawnienia pedagogiczne. W centrum moich zainteresowań znajdują się grupowe formy pomocy psychologicznej oraz egzystencjalne aspekty psychoterapii. W przeszłości zajmowałem się również osobami z zaburzeniami rozwojowymi oraz jednostkami zagrożonymi wykluczeniem społecznym.

Moją największą pasją jest muzyka, w szczególności ta powiązana z kulturą alternatywną. Dla zachowania dobrej kondycji fizycznej uprawiam biegi długodystansowe.


mgr Jacek Podskarbi – psycholog, psychoterapeuta psychoanalityczny.


mgr Wioleta Barsznica –Jestem psychologiem, psychoterapeutą i socjoterapeutą.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, dwuletnie Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego oraz czteroletnią Szkołę Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Posiadam także przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi i młodzieżą. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

W trosce o jak najlepszą opiekę psychoterapeutyczną moich pacjentów, regularnie poddaję swoją pracę superwizji u certyfikowanych superwizorów w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz przestrzegam zasad Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Psychoterapeuty Psychodynamicznego.  Biorę również udział w konferencjach, sympozjach i szkoleniach doskonalących umiejętności zawodowe.


Lek. med. Krystian Antoniewicz – specjalista psychiatra, kierownik Oddziału Dziennego Psychiatrycznego w Bolesławcu, psychoterapeuta – w Centrum Pomocy Psychologicznej w Krośnie pomaga w konsultowaniu pacjentów psychiatrycznych


mgr Sławomir Zuzak – Pracuje w obszarze psychoprofilaktyki leczenia uzależnień od 14 lat.

Ukończył Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Studium Terapii Uzależnień, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień oraz specjalista w zakresie profilaktyki zakażeń wirusem i Aids – Krajowym Centrum ds. Aids. Szkolenie z zakresu profilaktyki i terapii uzależnień behawioralnych – Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii, wykładowca z zakresu psychologii oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie – Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Krośnie.

Posiada duże doświadczenie w pracy z pacjentami eksperymentującymi jak i uzależnionymi od substancji psychoaktywnych, realizator programów psychoprofilaktycznych dotyczących uzależnień od substancji psychoaktywnych realizowane przez PCK od 2004r.


Dr Jadwiga Piątek – doktor nauk medycznych, specjalista psycholog kliniczny, dyplomowana psychoterapeutka psychodynamiczna. Uzyskałam certyfikat interwencji kryzysowej i superwizji interwencji Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Towarzystwa Interwencji Kryzysowej, a także certyfikat z zakresu psychotraumatologii ( General Certificate in Psychotraumatology) European Society of Traumatic Stress Studies. Na co dzień pracuję jako nauczyciel akademicki w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, prowadzę też psychoterapię w Centrum Psychoterapii w Myślenicach i gabinecie prywatnym. Dysponuję kilkunastoletnim doświadczeniem (Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Krakowie) w stosowaniu interwencji kryzysowej w stosunku do osób w kryzysach, psychoterapii traumy, prowadzeniu grup wsparcia i terapeutycznych dla kobiet doświadczających przemocy partnerskiej. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Badań nad Stresem Traumatycznym i European Society for Traumatic Stress Studies.
Lubię psy, Beskidy i muzykę ludową.


mgr Natalia Gałowicz-Ginter– jestem socjologiem i pedagogiem. Pracuję z dziećmi i młodzieżą jako nauczyciel w Miejskim Zespole Szkół nr 2 w Krośnie.
Ukończyłam studia podyplomowe z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej prowadzone przez Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Łodzi.
Posiadam uprawnienia z zakresu oligofrenopedagogiki.
Poszerzam swoja wiedzę poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.
Spośród wielu zainteresowań najbardziej pasjonuje mnie zdrowy tryb życia, rękodzieło oraz dobra muzyka.


2mgr Iwona Śnieżek – Jestem psychologiem klinicznym, w trakcie 4-letniej specjalizacji z zakresu psychologii klinicznej, którą realizuję w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Od kilku lat zajmuję się diagnozą i terapią neuropsychologiczną oraz pomocą psychologiczną.
Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi z zaburzeniami rozwojowymi, niepełnosprawnością sprzężoną, schizofrenią, uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego, chorobami neurodegeneracyjnymi i somatycznymi.
Jestem absolwentką Psychologii oraz podyplomowych kwalifikacyjnych studiów z zakresu Diagnozy i Terapii Neuropsychologicznej na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyłam kurs I i II stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, posiadam przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi i młodzieżą.
Interesuję się m.in. nowymi technologiami w usprawnianiu procesów poznawczych oraz komunikacją wspomagającą i alternatywną (AAC), w wolnych chwilach czytam książki fantasy i jeżdżę na koncerty moich ulubionych zespołów muzycznych.


Maciej Chmiel – asystent w Centrum, zajmuje się umawianiem wizyt, dbaniem o porządek oraz wprowadzaniem dobrej atmosfery. Mistrz gotowania, pasjonat odnawialnych źródeł energii, technologii kuchennych, fascynują go koty, gotowanie i pieczenie oraz meteorologia i parzenie kawy. Sam o sobie pisze tak: jestem pracowity, uczciwy, sumienny i obowiązkowy, oczekując na moją pomoc możecie Państwo liczyć na umówienie wizyty, pomoc innym ludziom, dobrą atmosferę, ciepło, serdeczność, tajemnicę zawodową, odwagę i życzliwość.

Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej | ul. Grodzka 76, 38-400 Krosno | +48 534 164 177 | centrumpomocykrosno@gmail.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress