Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna

Twoje życie straciło sens? Nie radzisz sobie z problemami? Czujesz się samotny lub nierozumiany? Stres utrudnia Ci codzienne funkcjonowanie? Chcesz zmienić coś w swoim życiu? Przyjdź do nas!

Każdy doświadcza w życiu trudnych chwil. Terapia indywidualna to systematyczna i określona w czasie praca pacjenta z terapeutą.

Wszystkie wydarzenia, które miały miejsce w naszym życiu i znaczenia, jakie im przypisaliśmy, mają wpływ na nasz aktualny stan, sposób funkcjonowania, samopoczucie. W terapii indywidualnej, terapeuta pomaga dostrzec pacjentowi zależności jakie powstały pomiędzy przeszłością a teraźniejszością oraz lepiej je zrozumieć i przeformułować. Pacjent może swobodnie mówić o wszystkich swoich problemach, nurtujących myślach, trudnościach w relacjach z innymi osobami. Jest to czas, w którym osoba doświadczająca silnych emocji np. lęku, smutku, strachu może je uzewnętrznić, opowiedzieć o sytuacjach, które były źródłem tych przeżyć oraz o objawach jakie im towarzyszyły.

Terapeuta pomaga pacjentowi znaleźć najlepsze rozwiązanie jego problemów, odkryć sens życia i uczynić je bardziej wartościowym.

About the Author

admin administrator

Leave a Reply

Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej | ul. Grodzka 76, 38-400 Krosno | +48 534 164 177 | centrumpomocykrosno@gmail.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress